MÁRCIUS 15-RE EMLÉKEZTÜNK
- Montreáli Magyar Iskola

- Jul 1, 2025
- 1 min read
Updated: Apr 20

Az idei évben is megünepelte március 15-ét a montreáli magyar közösség. Az ünnepség házigazdája az első Református egyház volt. A vasárnapi istentisztelet ebéd követte, a megemlékezést pedig Molnár Áron református lelkipásztor nyitotta meg. Ünnepi beszédet mondott Pritz Helga Katalin főkonzul asszony majd Fülöp Villő magyar közösségi diplomata, konzul felolvasta Orbán Viktor Magyarország miniszterelnökének levelét.














Comments